Žijete v Praze nebo okolí? Pak zkuste zprávy z Prahy!

Žijete v našem hlavním městě nebo v jeho okolí? V Praze žije více než 1 milion obyvatel, což je ctihodné číslo. Z jakých důvodů se více než desetina Čechů snaží prosadit právě v Praze? Jedním z velikých výhod Prahy je práce, které je tu převelice i díky zahraničím společnostem. Většina firem zde má svojí centrálu, jako například O2, T-Mobile či Vodafone, nebo banky, apod. Sídlí zde také Parlament České Republiky – Senát a Poslanecká sněmovna, dále je zde sídlo Vlády a našeho pana prezidenta, kterým je momentálně Václav Klaus, na Pražském hradě. Kromě toho jsou zde významné památky, které rozhodně stojí za to. Nezaměstnanost v Praze je nejnižší v celé republice a to je velice dobré, nemyslíte?

Vzhledem k tomu, jakým městem Praha bezpochyby je, se zde děje opravdu hodně. Praha je samostatný správní celek jako kraj, dělí se na obvody – Praha 2, Praha 4, Praha 8, apod. Orientovat se v novinkách u tak rozsáhlého a neustále se rozšiřujícího města může být těžký úkol. Je skutečně tak těžký? Není! Stačí si najít seznam aktuálních zpráv a od toho je zde server clankyzpravy.cz a jeho podsekce Praha, který se stará o aktuální zprávy z města Prahy.

Navštivte i Vy skvělý agregát Pražských zpráv a zjistíte, že můžete být kdykoli a jednoduše v obraze. Je to zcela zdarma, můžete si tedy v pohodlí svého domova a bez zaplacených peněz dočíst o všech zpráv na téma aktuální zprávy Praha. Kdo Vám dnes dá něco zadarmo? Přestaňte si tedy číst tuto zprávu a zapněte prohlížeč, namačkejte do něho praha.clankyzpravy.cz a přidejte si ho do svých záložek.